Menu

12 i jeż

Cześć, mam na imię Gracjan, mam dwanaście lat i jestem właścicielem jeża pigmejskiego o imieniu Kolczuś. Na tym blogu będę zamieszczał jak moim zdaniem powinna wyglądać opieka nad afrykańskim jeżem pigmejskim.

System grzewczy?

emex2000

O nie!!! System grzewczy wcale nie jest konieczny. Ja klatkę zwierzaka przykładam zimą do kaloryfera a to spełnia wszystkie ogrzewające wymogi. Jeżeli z jakiegoś powodu klatka waszego pupila nie ma dostępu do grzejnika (ja tak robiłem) możecie zabrać domek jeżowi i w jego miejsce położyć duuuuuużo sianka. Jeżyk uwije sobie w nim ,,gniazdko". Zawsze możecie siano dać do domku (tak też robiłem). Jeż z początku może nie wiedzieć o co chodzi z tym sianem ale później ogarnie.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • zabakow

    ale można kupic nagrzewnice , chocby w agro-lech.pl

  • ignif.com

    A może takie zwierzątko powinno mieszkać z Wami w domu. Zawsze można pomyśleć o miejscu przy kominku. Daje na pewno więcej ciepła niż kaloryfer a oprócz tego to świetny element dekoracyjny. Jeśli tylko macie możliwość montażu kominka to bym się nie wachała przez minutę , ja zainwestowałam w ten element już kilka lat temu i jestem bardzo zadowolona. Najlepsza forma wypoczynku to kieliszek wina, książka i ciepło płynące z kominka.

© 12 i jeż
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci